OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 737 269 683
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PTÁTE SE - NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Na této stránce naleznete odpovědi na dotazy, které se nejčastěji objevují v naší e-mailové schránce.


Jak se objednat na první návštěvu do studia?

Objednávat se lze pouze telefonicky nebo osobně přímo ve studiu, které chcete navštívit. Stačí zavolat nebo přijít a sjednat s asistentkami vhodný volný termín.


Jak lze u Vás platit?

Přijímáme hotovost, platbu na fakturu, flexi pasy a benefity.


Co je to Vacupress?

Podrobnosti o tom, co je to vacupress a jak funguje, naleznete zde.


Co je to Lymfoven?

Lymfoven je přístrojová tlaková drenáž pro léčbu celulitidy, lymfatických otoků, žilní nedostatečnosti, unavených, těžkých nohou či rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin. Podrobnosti o tom, co je to Lymfoven a jak funguje, naleznete zde.


Pro koho je procedura Lymfoven určena?

Přístrojová komprese je vhodná nejen jako léčba celulitidy, lymfatických otoků, žilní nedostatečnosti, unavených, těžkých nohou či rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin, ale i jako preventivní terapie u lidí, kteří při svém zaměstnání dlouhodobě sedí nebo naopak stojí.


Co je to kavitace?

Kavitace je známá také jako liposukce bez skalpelu. Je to moderní, bezbolestná a vysoce účinná alternativa klasické liposukci. jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Podrobnosti o tom, co přesně kavitace obnáší, naleznete zde.


Pro koho je ultrazvuková kavitace/bezbolestná liposukce vhodná?

Kavitace je vhodná pro osoby, které si přejí vylepšit svoji postavu, aniž by se chtěly uchýlit k chirurgickému zákroku. Určena je pro ženy i muže všech věkových kategorií (18 - 75 let). Více viz sekce kavitace.


Má ultrazvuková kavitace/bezbolestná liposukce nějaké vedlejší účinky?

Ošetření je všeobecně velmi dobře snášeno. Pokožka však může v ošetřovaných partiích krátkodobě lehce zarudnout a být zahřátá.


Má ultrazvuková kavitace zdravotní omezení?

Ultrazvuková kavitace se nedoporučuje osobám s vážnými srdečními onemocněními, po transplantacích a s bypassem, dále osobám se záněty a infekčními onemocněními v místech ošetření; kovovými náhradami v ošetřovaných partiích; cévními poruchami a arteosklerózou; vysokým léčeným cholesterolem; trombózou a nebo trombo flebitidou; při vážných onemocněních jater a ledvin; při těhotenství; pokud berete léky proti srážlivosti krve a při poruchách metabolismu.


^^ zpět nahoru

Kontaktní formulář

Nenašli jste odpověď na své otázky ohledně našich služeb v rubrice "PTÁTE SE"? Anebo máte nějaký jiný dotaz? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.
POZOR! FORMULÁŘ NESLOUŽÍ K OBJEDNÁVÁNÍ SLUŽEB!

Vaše jméno:

Kontaktní e-mail:

Váš dotaz nebo vzkaz:

Kontrolní otázka, kolik je čtyři + tři? (výsledek zapište slovy)


^^ zpět nahoru

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka

slovansky-dum
slovansky-dum
banner
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2016: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK