OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 737 269 683
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | PTÁTE SE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ARCHÍV

JARO ZAČÍNÁ, KOŽÍŠKY JDOU DOLŮ...

14/03/2016

Jaro začíná a zimní kožíšky jdou dolů. Příroda se probouzí znovuzrozená, krásná a plná energie. I vy byste se tak měla cítit! Že k tomu máte daleko? Pak neváhejte a přijďte do našeho salónu, my už z vás ten úžasný pocit vykřešeme! Sloupneme z vás pochmurnou zimní náladu, pomůžeme vašim tělům odplavit škodlivé látky, prozáříme vaše tváře...

akce

ZAČNĚTE NOVÝ ROK S NÁMI!

03/01/2016

Být krásná, fit a v pohodě chce svůj čas, proto nečekejte na poslední chvíli a začněte Nový rok tím, že hned uděláte něco také pro sebe a objednejte se k nám! Pomůžeme Vám zbavit se nechtěných faldíků, celulitidy a různých jiných obtíží. Přijďte za námi, už se na Vás těšíme!

akce

PF 2016

22/12/2015

pf2016

SEZNAMTE SE SE TŘETÍM PATREM SLOVANSKÉHO DOMU V PRAZE V TOMTO VIDEU

17/12/2015

Máte pochybnosti o své fyzické dokonalosti? Pak neváhejte a navštivte třetí patro Slovanského domu v Praze, kde se o Vás dokonale postaráme.


S NÁMI UŽ SI NEBUDETE MUSET PŘIPADAT JAKO TA DÝNĚ!

01/11/2015

Jestli si při podzimu připadáte tak trochu jako ta dýně, neváhejte a navštivte nás! Nechtěné podkožní balíčky a nehezky nabubřelá kůže jen těžko odolávají našim šikovným přístrojům...

akce

S NÁMI VAŠE KILA OPADAJÍ JAKO LISTÍ ZE STROMŮ!

01/09/2015

Zanechalo na Vás léto stopu nejn v podobě bronzu na kůži, ale například i nějaký ten tukový polštářek navíc? Nezoufejte, jsme tu pro Vás :) Přijďte a uvidíte, jak z Vás přebytečné tukové buňky opadají jako za chvíli i listí ze stromů...

akce

POZOR! V LÉTĚ KILA LETÍ NAHORU!

01/07/2015

Léto s sebou nese spoustu aktivních radovánek, a i když by si člověk myslel, že právě v létě se mu nemůže stát, že by přibral, opak je pravdou. Sluníčko je tajný spiklenec tukových polštářků. Pozor na něj! Oslní a udyndá, abyste si nevšimli, jak si přislazujete život přeci jen o něco víc než jindy.

akce

UKAŽTE SE SLUNÍČKU JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ!

05/05/2015

Jaro je časem znovuzrození... Vše se čistí, rozkvétá, připravuje k velké "show"... Nebuďte pozadu a s odkládáním svršků zapracujte také na odložení přebytečných špíčků. Přijďte k nám, rádi Vám s tím pomůžeme! Používáme pouze ověřené a vysoce účinné procedury a technologie.

akce

VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2015!

01/01/2015

Dovolte, abychom Vám za celý náš tým také popřáli
VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2015!

A stejně jako každý rok, i tento Vás srdečně zveme do našich salónů, abychom společnými silami nedali šanci usazování přebytečných špíčků a škodlivin ve Vašich tělíčkách!!!


PRAŽAČKY POZOR! Vaše cesta za krásnější a pevnější postavou bude kratší! OTEVÍRÁME NOVÉ CENTRUM PROline BODY v PRAZE!

24/10/2014

Od října 2014 budou mít naše pražské klientky a jejich kamarádky výrazně kratší cestu za krásnější a pevnější postavou... Otevíráme totiž nové Centrum PROline BODY v Praze. Konkrétně nás najdete na adrese Slovanský dům, Na příkopě 22, Praha 1 - ve 3. patře při VERA MEDICA - ESTETIKA. Neváhejte a přijďte, rádi se o Vás postaráme!

leták otevření


^^ zpět nahoru

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka

slovansky-dum
slovansky-dum
banner
banner
banner
TOPlist
© 2011 - 2016: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK